Starszy programista .NET

Zadania

  • dbałość o jakość kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami
  • zachowanie zgodności funkcjonalności z dokumentacją techniczną
  • współpraca z zespołem
  • projektowanie oraz implementacja nowego oprogramowania

Wymagania

  • znajomość .NET Framework 2.0, 3.5, 4.0
  • znajomość języka C#
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość jQuery, HTML5, CSS
  • minimum 2 lata doświadczenia programistycznego
  • samodzielność oraz odpowiedzialność
  • znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności Postgresql)
  • dobra organizacja pracy, kreatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie który pozwoli na rozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • pracę w różnym wymiarze godzin
  • proces wdrożenia, w którym poznasz swoje obowiązki oraz zespół
  • dogodną lokalizację pracy
  • możliwość rozwoju w branży IT pod okiem doświadczonych programistów
  • pracę w przyjaznej atmosferze bez wymaganego dress code’u
  • nabycie doświadczenia przy udziale różnorodnych technologii
  • częste wypady integracyjne
  • co piątkowe wspólne oglądanie wybranego serialu
  • możliwość skorzystania z pakietu Multisport

Przebieg procesu rekrutacyjnego

  • selekcja aplikacji
  • rozmowa kwalifikacyjna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@skmgroup.pl.
Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. Nr 133 poz. 833″.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.