New Business Manager

Zadania

  • wstępne nawiązywanie kontaktów biznesowych (głównie zagranicznych)
  • obsługa Klientów firmy i budowanie długofalowych relacji
  • przeprowadzanie analizy potrzeb klienta oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług
  • przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów
  • prowadzenie prezentacji ofertowych dla obecnych i potencjalnych Klientów

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dynamiczna osobowość
  • umiejętność rozwiązywania niestandardowych problemów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientem
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz nastawienie na cel
  • zdolności interpersonalne, siła przebicia
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • sprzęt niezbędny do pracy
  • elastyczny czas pracy oraz dogodną lokalizację
  • proces wdrożenia, w którym poznasz swoje obowiązki i cały zespół
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • częste wypady integracyjne
  • co piątkowe wspólne oglądanie wybranego serialu
  • możliwość skorzystania z pakietu multisport

Przebieg procesu rekrutacyjnego

  • selekcja aplikacji
  • rozmowa kwalifikacyjna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. Nr 133 poz. 833″.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.