Project Manager

Zadania

  • umiejętne planowanie własnej pracy oraz całego zespołu
  • monitorowanie postępów działań
  • przydzielanie zleceń dla całego zespołu
  • współpraca z innymi jednostkami grupy w ramach realizacji zleceń i prac projektowych
  • raportowanie działań, aktywna współpraca z Klientem

Wymagania

  • znajomość oraz chęć lepszego poznania .NET Framework i języka C#
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego
  • dążenie do realizacji wyznaczonych zadań
  • pozytywne podejście do wykonywanej pracy
  • komunikatywność, otwartość

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • pracę w różnym wymiarze godzin
  • proces wdrożenia, w którym poznasz swoje obowiązki oraz zespół
  • dogodną lokalizację pracy
  • możliwość rozwoju w branży IT pod okiem doświadczonych programistów
  • pracę w przyjaznej atmosferze bez wymaganego dress code’u
  • nabycie doświadczenia przy udziale różnorodnych technologii
  • częste wypady integracyjne
  • co piątkowe wspólne oglądanie wybranego serialu
  • możliwość skorzystania z pakietu Multisport

Przebieg procesu rekrutacyjnego

  • selekcja aplikacji
  • spotkanie rekrutacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@skmgroup.pl. Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. Nr 133 poz. 833″.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.