Nasze projekty

Jesteśmy dumni z naszej pracy!
Wybrane case studies poniżej

Verge SportVerge Sport

Dla Verge Sport, światowej marki odzieżowej, stworzyliśmy nowoczesny serwis i sklep internetowy, w pełni zintegrowany z globalnym systemem produkcji i dystrybucji. Zadbaliśmy o automatyzację procesów sprzedażowych, zmniejszając koszty pracy i umożliwiając klientom marki składanie zamówień szybko i niezawodnie – gdziekolwiek są.

.NET
Azure
Umbraco
XO CareXO Care

Dla duńskiego producenta sprzętu stomatologicznego zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy multimedialną stronę ofertowo-informacyjną. Zapewniliśmy także kompletną integrację z wykorzystywanym systemem Microsoft Dynamics 365, usprawniając tym samym komunikację z kluczowymi partnerami i klientami marki.

Azure
Dynamics 365
Umbraco
HutchinsonHutchinson

W zakładach produkcyjnych Hutchinsona, globalnego lidera technologii transportowych, przeprowadziliśmy automatyzację kontroli jakości. Wdrożenie naszego autorskiego rozwiązania pozwoliło na znaczące skrócenie całego procesu i usprawniło raportowanie danych do dalszej analizy.

.NET
Azure
Angular
MercatorMercator

Dla globalnego gracza rynku akcesoriów medycznych wykonaliśmy integrację wielokanałowego systemu sprzedaży z firmowym ERP. Nasze rozwiązanie automatyzuje konwersję danych sprzedażowych z platformy Plentymarkets, optymalizując międzynarodową sieć zamówień i dystrybucji.

Plentymarkets
Azure Service Bus
Dynamics AX
HausaHausa

Niemiecki producent chemii i narzędzi budowlanych zdecydował się na wkroczenie w rynek e-commerce. Przy wykorzystaniu platformy Plentymarkets stworzyliśmy nowoczesny sklep internetowy korzystający z automatyzacji sprzedaży wieloplatformowej.

Plentymarkets
CSS
JavaScript
Verge Production ManagementVerge Production Management

Firma Verge Sport zajmująca się produkcją odzieży sportowej stanęła przed wyzwaniem wprowadzenia szeregu usprawnień wewnątrz systemu zarządzania produkcją / ERP. Wykorzystując platformę Azure i framework ASP.NET dokonaliśmy migracji funkcjonalności do bardziej nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

.NET
Azure
Legacy
PemicontPemicont

Niemiecka firma Pemicont zajmująca się produkcją materaców i okryć dziecięcych stanęła przed wyzwaniem usprawnienia procesu sprzedaży i logistyki swoich produktów. Rozbudowaliśmy funkcjonalności desktopowego systemu typu legacy do nowej aplikacji webowej integrując się z platformami Plentymarkets oraz Baselinker.

Plentymarkets
Baselinker
Angular
Globalne przedsiębiorstwo konsultingoweGlobalne przedsiębiorstwo konsultingowe

Na potrzeby globalnego przedsiębiorstwa konsultingowego przebudowaliśmy wysoce specjalistyczne oprogramowanie pełniące rolę konfiguratora podatkowego. Opierając się na platformie Azure i technologii .NET Core, w znacznym stopniu ograniczyliśmy awaryjność i dokonaliśmy migracji kluczowych funkcji do bardziej nowoczesnych technologii.

.NET
Azure
Angular
Europejski operator logistycznyEuropejski operator logistyczny

Dla europejskiej firmy zajmującej się dystrybucją automatów paczkowych stworzyliśmy wielojęzyczną aplikację dedykowaną kurierom. Celem było zaprojektowanie stabilnego rozwiązania z użyciem Xamarin Forms, które działałoby z poziomu smartfona i w trybie offline.

.NET
Xamarin

Jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami!

    Cześć, mam na imię

    szukam